Anglų kalbos gramatika

Grammar Errors“Die Grammatik aus der Sprache kommt und nicht die Sprache aus der Grammatik” (gramatika ateina iš kalbos, o ne kalba iš gramatikos) –
Gustav Langenscheidt (1832-1895)

Wow! Šviesių žmonių būta ir seniau, tik kažkodėl niekas nenori jų klausyti! Mano požiūris į anglų kalbos gramatiką, tiksliau į būtinybę jos mokytis tokiais būdais, prie kurių mes esame per prievartą įpratinti mokykloje, aprašytas kitame bloge – Anglų kalbos gramatika ir Anglų kalbos laikai.
Tačiau meluočiau, jeigu pasakyčiau, kad nesimokau gramatikos visai. Gramatikos įvaldymui naudoju Point-Of-View mini istorijas. Jūs galite daugiau sužinoti apie šias pamokas, NEMOKAMAI užsisakę vieną pilną pamokų komplektą iš rinkinio Power English Lesssons ir jas išbandę.

Paspauskite mygtuką “Connect with Facebook” dešinėje arba užpildykite formą.

Aš gi tuo tarpu parodysiu Jums video vaizdelį ir laikysime, kad apie galimas gramatikos mokymosi pasekmes esate įspėtas (-a).

http://www.youtube.com/watch?v=oAeiS2a6CuM

O čia galite pamatyti ir išgirsti, kaip galima išmokti kalbėti angliškai per 2 metus.
Tai yra minėtasis Jerry Dai:

The biggest joke in language learning

Aprašymas: “Jerry Dai immigrated to Canada at the age of 20, and due to his poor language skills he had difficulty finding employment” (Jerry Dai atvyko į Kanadą būdamas 20-ties ir dėl silpnos kalbos jam buvo sunku susirasti darbą).

You may also like...

Leave a Reply