Anglų kalbos laikai

Timeline“When you actually study grammar rules it impairs your ability to speak
(Kai Jūs mokotės gramatikos taisyklių, tai tik blogina Jūsų gebėjimą kalbėti)” –
Joe Weiss (Learn Real English LLC direktorius)

Anglų kalbos laikai – tai galvos skausmas tiek mokiniams, tiek mokytojams. Kaip lengvai išspręsti šią problemą? Mokydamiesi laikus, mes bandome pašalinti pasekmę – nesugebėjimą teisingai naudoti laikus kalbant arba rašant. Tuo tarpu problema gali būti išspręsta, tik pašalinus jos priežastis. Priežastis labai paprasta. Jūs dar nejaučiate kalbos, o bandote parinkti tinkamus laikus, naudodamiesi gramatikos taisyklėmis.

No way!

Šitaip Jūs niekada jų neišmoksite! Tiksliau “išmokti” galbūt ir išmoksite, bet kalbėdami vistiek vartosite juos klaidingai, kadangi kalbant nėra kada galvoti apie taisykles. Kalbėdami Jūs turite intuityviai žinoti, kada ir koks laikas turi būti panaudotas, o tam reikia didelės gyvos anglų kalbos klausymo praktikos.

Jeigu Jūs ieškote, kur pasiskaityti apie anglų kalbos laikus ar norite išmokti kai kurias anglų kalbos taisykles, man labai gaila, bet Jūsų laukia vargas ir labai miglota ateitis. Didžioji dalis žmonių, kurie mokosi taisyklių, nepradeda kalbėti angliškai niekada.

Tačiau, jeigu Jūs ieškote būdų, kaip lengviau ir greičiau įvaldyti anglų kalbos laikus, Jūs geroje vietoje. Taupykite savo laiką. Tai yra kažkas, ko negalima nei susigrąžinti, nei nusipirkti, nei pakeisti. Jo Jums yra duota tiek, kiek duota.

You may also like...

Leave a Reply