Anglų kalbos pamokos internete nemokamai

http://www.vepla.lt

http://www.vepla.lt

Daugelį žmonių domina galimybė mokytis anglų kalbos internete nemokamai arba nemokamai parsisiųsti anglų kalbos pamokas. Kadangi aš pats anglų kalbos mokausi internetinėje kalbų mokymosi sistemoje LingQ, tai noriu pasidalinti informacija, kaip tai galima padaryti nemokamai šioje sistemoje.

Visų pirma noriu pasakyti, kad idėja mokytis nemokamai, mano supratimu, nėra labai racionali, kadangi nemokami mokslai yra kažkas panašaus, kaip nemokama sriuba prieglaudoje – badu nemirsi, bet ir svorio ypatingai nepriaugsi.

Tačiau, esant tokiai pasiūlai, kokia yra dabar, nemokamai išbandyti kažką naujo yra gera idėja.

Aš pats sistemoje LingQ nemokamai mokiausi pusantrų metų. Nemokamai todėl, kad pas mane buvo užsitęsęs “tylos periodas” t.y. kol nepraktikavau kalbėjimo įgūdžių ir buvau pirmojoje – kalbos supratimo – fazėje. Taigi man nebuvo reikalo pirkti mokamų paslaugų šioje sistemoje. Vienintelis keblumas – sistemos žodyne (tiksliau asmeniniame žodynėlyje, kuris Jums bus sukurtas šioje sistemoje) vienu metu galima saugoti tik 100 žodžių.

Kadangi aš jau naudojausi įsiminimo sistema SuperMemo dar prieš ateidamas į LingQ, tai visus savo žodžius iš šios sistemos visada persikeldavau į SuperMemo. Taigi, man šis apribojimas nėra ir niekada nebuvo kliūtis.

Jeigu Jūs neturite SuperMemo, galite išbandyti http://www.vepla.lt

arba paprasčiausiai atsispausdinti savo žodžius ant popieriaus, arba persikelti į kažkokį išorinį žodynėlį, kad ir į Excel. Kai aš pradėjau mokytis anglų kalbos, vedžiau žodynėlį Excel’yje ir buvau juo visai patenkintas. Kažkada…

Taigi, jeigu nuspręsite išbandyti LingQ nemokamai ir dar nesate prisiregistravę, pirmiausia pažiūrėkite, kaip teisingai prisiregistruoti ir susirasti sau pamokas:

Anglu kalbos pamokos internete – startas

Po to kai pasieksite 100 žodžių limitą, grįžkite čia ir pasižiūrėkite, kaip racionaliai ir svarbiausia – legaliai išspręsti šią problemą. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs turite mokamą narystę šioje sistemoje ar ne, Jūs visada galite nemokamai parsisiųsti visas čia esančias pamokas.

You may also like...

7 Responses

 1. Virginija says:

  Noriu išmokti anglų kalbą

 2. rita says:

  noriu išmokti susikalbėti su žmogumi kalbančiu anglų

 3. silvestras says:

  as mokausi anglu nemokamai

 4. Rima says:

  noriu ismokti anglu k.

 5. virgilijus says:

  anglu kalba nemokamai

Leave a Reply