Kaip mokytis žodžių puslapyje www.vepla.lt

1. Pasirinkite kalbą, kurią norie išmokti. Pvz.: anglų ir spauskite mygtuką “Spręsti testus anglų kalba”

http://www.vepla.lt

http://www.vepla.lt

2. Pamokos, kad  būtų lengviau mokytis, suskaidytos nedideliais žodžių ir frazių kiekiais pagal temas. Pasirinkite bet kurią norimą temą, pvz.: “Pagrindiniai posakiai” ir spauskite mygtuką “Peržiūrėti testų sąrašą”.

Pasirinkite temą

3. Jei tema yra plati ir apimanti daug žodžų, ji suskaidyta į potemes. Todėl reikia papildomai pasirinkti norimą potemę, pvz.: “Pagrindiniai posakiai #1” ir spausti mygtuką “Atlikti testus”.

Atlikti testus

4. Perskaičius aprašymą, pirmiausia rinkitės “Mokytis frazių”, o vėliau, kai pramoksite, galėsite savo žinias ištestuoti pasirinkę testus iš lietuvių į anglų LT-EN, iš anglų  į lietuvių EN-LT ir testą, kuriame prašoma parinkti reikiamą žodį, praleistą sakinyje.

Mokytis frazių

Mokytis frazių

5. Dabar svarbiausia dalis. Kaip veikia mokymosi principas.

Jei mokotės anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, norvegų ir kitų populiariausių kalbų, įsijunkite garsiakalbį, nes pamokos yra įgarsintos. Perskaitykite lietuvišką frazę ar žodį ir pabandykite mintyse arba garsiai sau ištarti anglišką reikšmę. Pvz. “Dėkui” angliškai yra “Thanks”, tai ištarkite “Thanks”
Perskaitykite lietuvišką žodį ar frazę

6. Spauskite “Apversti” mygtuką. Atsivertus kitai kortelės pusėje pamatysite anglišką reikšmę, anglišką tarimą ir išgirsite įgarsintą įrašą. Pasitikrinkite, ar teisingai atsakėte. Kortelę galima vartyti kiek norite kartų. Patartina pakartoti keletą kartų, kol susipažinsite su anglišku žodžiu.

Angliška žodžio reikšmė

7. Kai susipažinote su žodžiu, pereikite prie kitos kortelės su nauja fraze, spausdami mygtuką “Pirmyn”. Pakartokite kortelės vartymą tol, kol susipažinsite su žodžiu. Žingsniuokite pirmyn ir atgal kaip Jums patogu tol, kol pajusite, kad išmokote žodžius ir tada pereikite prie testų.

Pasidalinkite su draugais. Sėkmės!

 

 

 

You may also like...

1 Response

  1. marija says:

    patiko,uzveda,norisi toliau kartoti

Leave a Reply